Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

jeugdactiviteiten op de zaterdag

18 januari 2021

Net als afgelopen najaar heeft de TC weer een aantal zaterdagen gepland om activiteiten voor de jeugd te organiseren.

Op zaterdag 23 januari, 6 en 20 februari en 6 maart zal er ijs en weder dienende de gehele dag op het hoofdveld onderling gevoetbald worden door onze jeugd.

De tijden waarop de verschillende teams in acte komen is inmiddels bekend bij de leiders.

Ook jongens en meiden die momenteel nog niet bij ons voetballen zijn van harte welkom. Wel dien je je van te voren aan te melden via het emailadres van de jeugdcommissie. jeugdcommissie@vvhardegarijp.nl

Om alles coronaproof te laten verlopen blijven kleedkamers gesloten en is publiek helaas niet welkom.

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren