Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Poiesz JeugdSponsor Actie

13 februari 2021

Ook dit jaar doen we weer mee aan de Poiesz Jeugd Sponsor Actie. Deze actie loopt van 1 februari tot 11 april

Ons spaardoel is de aanschaf van nieuw trainingsmateriaal voor de jeugd. Hierbij moet je denken aan onder andere de aanschaf van nieuwe  trainingsballen voor de jeugd en nieuwe netten in de jeugdgoaltjes.

De bedoeling is om dit via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren.

Bij elke 10 euro aan boodschappen en bij de aanschaf van diverse actie artikelen , zie Poiesz Folders, ontvang je sponsormunten bij de kassa. Deze sponsormunten stop je vervolgens in de koker van VV Hardegarijp. Onze koker staat in de Poiesz te Hurdegaryp. Hoe meer munten we ontvangen hoe hoger de opbrengst.

Alvast dank voor jullie ondersteuning.

Jeugdcommissie

 

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren