Nieuws

Ballenactie

03 september 2021

Steun V. V. Hardegarijp: zorg dat het balletje gewoon kan blijven rollen. Doneer een bal op www.ballenactie.nl/vvhardegarijp

Deze week starten we bij V.V Hardegarijp met de Ballenactie. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze vereniging. Help je mee?
De aanschaf van nieuwe ballen is altijd een hele uitgave. Helemaal nu onze club de afgelopen tijd flink wat inkomsten is misgelopen door alle coronamaatregelen. Daarom komen we in actie!
Iedereen die V.V. Hardegarijp een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink kun je een bal doneren aan onze club. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje gewoon kan blijven rollen bij V.V. Hardegarijp.

Doneer een bal
Klik op onderstaande link om een bal te doneren:
www.ballenactie.nl/vvhardegarijp

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren