Nieuws

Zaterdag 18 september

15 september 2021

Zaterdagmiddag 18 september

Na afloop van de wedstrijd VVH  tegen Kollum zal de buitentap beter bekend als ome Rudy’s Bar uit de schuur worden gehaald. Onder toeziend oog van meester bakker G. Bouwer zullen er heerlijke broodjes hamburger worden verkocht. Hierdoor is er een mooie spreiding van binnen en buiten zodat we blijven voldoen aan de corona regelgeving dus 1,5 meter afstand houdende. De weersomstandigheden zien er prima uit dus we maken er een fantastische middag van met elkaar.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren