Nieuws

Das richtige Oktoberfest komt wieder nach Hurdegaryp!

13 oktober 2021

Samstag 23 oktober von 17:00 bis 22:00 Uhr

 

Het oktoberfest is komen overwaaien vanuit Duitsland en is in Nederland ook een traditie aan het worden. Bij de VVH trekken wij voor de 4e keer onze lederhosen en dirndl uit de kast. De biertafels worden weer klaargezet, voeg daarbij nog wat lekkere muziek en het feest kan beginnen.

Met andere woorden:

– Muziek, bier, bratwurst etcc.

– Wij hebben er weer zin in! Ein Prosit!

De catering wordt verzorgd door Cateringbedrijf de Steeg en het muzikale entertainment door ons wel bekende Bob Entertainment.

We maken er een mooi feest van na alle corona ellende.

Toegang: gratis

Wij houden ons aan de landelijk geldende Corona regels en maatregelen.

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren