Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Teamfoto’s

25 oktober 2021

Nadat afgelopen zaterdag de teamfoto is genomen van het eerste zullen de komende zaterdagen ook de andere teams aan de beurt zijn.

Een half uur voor de start van elke thuiswedstrijd zullen van het desbetreffende team op veld 5 een teamfoto gemaakt worden. Ben je met je team niet compleet dan wordt ook dan de foto genomen. Op deze manier kunnen we zo snel als mogelijk de teams weer met een foto zichtbaar krijgen op de site. Op een later moment kan dan eventueel de foto worden genomen als het team wel compleet is.

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren