Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Oliebollenactie Update

23 december 2021

Na enkele jaren geen oliebollenactie te hebben gehouden wordt dat dit jaar nieuw leven in geblazen.

De oliebollen worden vers gebakken op de Warren en zijn op 31 december tussen 11uur en 14.00 uur af te halen bij ons sportpark.

De oliebollen worden verpakt in zakken van 10 stuks.

Betaling is bij afhalen middels pin.

Bestellen van de oliebollen is alleen mogelijk via onze webshop t.m. 30 december: https://vvhardegarijp.nl/oliebollenactie/

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren