Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Trainingsschema komend seizoen

01 augustus 2022

Er wordt komend seizoen via het volgende trainingsschema seizoen 2022-2023 getraind.
Wijzigingen onder voorbehoud.

Wanneer er een doordeweekse wedstrijd zal zijn trainen de teams die op het hoofdveld staan op veld 3 en de teams die op veld 3 staan op veld 5.

De start van de trainingen is in overleg met de trainer. Zonder bericht starten de trainingen weer in de week van 29 augustus.

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren