Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp JO19-1

Staand v.l.n.r Jesmer de Graaf, Robin v.d. Akker, Thomas Kuiken, Jouke Vleer, Reinder Bouma, Bennie Dijkstra, Thije Planting, Dinant Mud, Niek Lindeboom
Zittend v.l.n.r Alain Jorna, Arman de Vries, Sandro van Strien, Sietse Planting, Peter van Strien, Robin de Jong, Lammert van Althuis, Jarod Simons

Technische staf

Trainer/ Coach Peter van Strien
Leider: Sietse Planting

Trainingstijden

Maandag: 19.30-21.00
Woensdag: 20.15-21.45

Programma

19 feb
20:00
Hardegarijp 2
Blauw Wit 2
23 feb
12:00
Leovardia JO19-1
Hardegarijp JO19-1
23 feb
12:00
Hardegarijp 2
Zeerobben 2
23 feb
14:30
Hardegarijp 1
Broekster Boys 1
27 feb
20:00
19-1
BBC 19-1
02 mrt
10:00
Leovardia JO15-1
Hardegarijp JO15-1
02 mrt
14:30
Pelikaan S 1
Hardegarijp 1
02 mrt
10:15
Hardegarijp JO11-2
volgt
02 mrt
12:00
Hardegarijp 2
SDS 2
06 mrt
20:00
Hardegarijp 19-1
BBC 19-1
06 mrt
20:00
Hardegarijp O23
Veenwouden O23
09 mrt
14:30
Hardegarijp JO19-1
SC Franeker JO19-1
16 mrt
12:45
SJO DFC JO19-1
Hardegarijp JO19-1
23 mrt
10:15
Hardegarijp JO19-1
Workum JO19-1
06 apr
11:55
SC Bolsward JO19-1
Hardegarijp JO19-1
13 apr
10:15
Hardegarijp JO19-1
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
14 apr
09:00
04 mei
14:15
LSC 1890 JO19-1
Hardegarijp JO19-1
11 mei
10:15
Hardegarijp JO19-1
Urk JO19-2
18 mei
12:15
Hardegarijp JO19-1
Balk JO19-1
25 mei
14:00
S.F. Deinum JO19-1
Hardegarijp JO19-1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
9 februari 2019
Hardegarijp JO19-1 Drachten JO19-1 4 - 2
8 december 2018
Hardegarijp JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 6 - 1
1 december 2018
Blauw Wit '34 JO19-2 Hardegarijp JO19-1 2 - 3
24 november 2018
Hardegarijp JO19-1 SC Berlikum JO19-1 1 - 1
17 november 2018
SJO DFC JO19-1 Hardegarijp JO19-1 2 - 1
10 november 2018
Hardegarijp JO19-1 FVC JO19-1 4 - 1
3 november 2018
Hardegarijp JO19-1 SC Franeker JO19-1 2 - 3
27 oktober 2018
S.F. Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 2 - 0
13 oktober 2018
Hardegarijp JO19-1 Leovardia JO19-1 5 - 0
6 oktober 2018
MKV'29 JO19-1 Hardegarijp JO19-1 1 - 5
29 september 2018
SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 Hardegarijp JO19-1 0 - 10
22 september 2018
Hardegarijp JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 5 - 1
15 september 2018
ONT JO19-1 Hardegarijp JO19-1 5 - 3
8 september 2018
Drachten JO19-1 Hardegarijp JO19-1 3 - 2
1 september 2018
Hardegarijp JO19-1 SC Joure JO19-2 13 - 1

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals
1 SJO DFC JO19-1 11 9 2 0 29 49
2 Leovardia JO19-1 11 9 1 1 28 24
3 SC Franeker JO19-1 11 7 2 2 23 35
4 Hardegarijp JO19-1 11 7 1 3 22 28
5 S.F. Deinum JO19-1 11 7 0 4 21 13
6 Blauw Wit '34 JO19-2 11 5 3 3 18 20
7 SC Berlikum JO19-1 11 4 2 5 14 -9
8 St.Annaparochie JO19-1 11 3 2 6 11 -10
9 MKV'29 JO19-1 11 3 1 7 10 -21
10 LAC Frisia 1883 JO19-2 11 2 1 8 7 -31
11 FVC JO19-1 11 2 0 9 6 -21
12 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 11 0 1 10 1 -77

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra Makelaars
Bekijk alle sponsoren