Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp JO19-1

Staand v.l.n.r Jesmer de Graaf, Robin v.d. Akker, Thomas Kuiken, Jouke Vleer, Reinder Bouma, Bennie Dijkstra, Thije Planting, Dinant Mud, Niek Lindeboom
Zittend v.l.n.r Alain Jorna, Arman de Vries, Sandro van Strien, Sietse Planting, Peter van Strien, Robin de Jong, Lammert van Althuis, Jarod Simons

Technische staf

Trainer/ Coach Peter van Strien
Leider: Sietse Planting

Trainingstijden

Maandag: 19.30-21.00
Woensdag: 20.15-21.45

Programma

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
25 mei 2019
S.F. Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 1 - 4
18 mei 2019
Hardegarijp JO19-1 Balk JO19-1 6 - 3
11 mei 2019
Hardegarijp JO19-1 Urk JO19-2 2 - 2
4 mei 2019
LSC 1890 JO19-1 Hardegarijp JO19-1 8 - 2
13 april 2019
Hardegarijp JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 3 - 2
6 april 2019
SC Bolsward JO19-1 Hardegarijp JO19-1 4 - 2
23 maart 2019
Hardegarijp JO19-1 Workum JO19-1 6 - 1
16 maart 2019
SJO DFC JO19-1 Hardegarijp JO19-1 2 - 3
9 maart 2019
Hardegarijp JO19-1 SC Franeker JO19-1 4 - 3
2 maart 2019
Leovardia JO19-1 Hardegarijp JO19-1 3 - 2
9 februari 2019
Hardegarijp JO19-1 Drachten JO19-1 4 - 2
8 december 2018
Hardegarijp JO19-1 St.Annaparochie JO19-1 6 - 1
1 december 2018
Blauw Wit '34 JO19-2 Hardegarijp JO19-1 2 - 3
24 november 2018
Hardegarijp JO19-1 SC Berlikum JO19-1 1 - 1
17 november 2018
SJO DFC JO19-1 Hardegarijp JO19-1 2 - 1
10 november 2018
Hardegarijp JO19-1 FVC JO19-1 4 - 1
3 november 2018
Hardegarijp JO19-1 SC Franeker JO19-1 2 - 3
27 oktober 2018
S.F. Deinum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 2 - 0
13 oktober 2018
Hardegarijp JO19-1 Leovardia JO19-1 5 - 0
6 oktober 2018
MKV'29 JO19-1 Hardegarijp JO19-1 1 - 5
29 september 2018
SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 Hardegarijp JO19-1 0 - 10
22 september 2018
Hardegarijp JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 5 - 1
15 september 2018
ONT JO19-1 Hardegarijp JO19-1 5 - 3
8 september 2018
Drachten JO19-1 Hardegarijp JO19-1 3 - 2
1 september 2018
Hardegarijp JO19-1 SC Joure JO19-2 13 - 1

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals
1 SJO DFC JO19-1 11 9 2 0 29 49
2 Leovardia JO19-1 11 9 1 1 28 24
3 SC Franeker JO19-1 11 7 2 2 23 35
4 Hardegarijp JO19-1 11 7 1 3 22 28
5 S.F. Deinum JO19-1 11 7 0 4 21 13
6 Blauw Wit '34 JO19-2 11 5 3 3 18 20
7 SC Berlikum JO19-1 11 4 2 5 14 -9
8 St.Annaparochie JO19-1 11 3 2 6 11 -10
9 MKV'29 JO19-1 11 3 1 7 10 -21
10 LAC Frisia 1883 JO19-2 11 2 1 8 7 -31
11 FVC JO19-1 11 2 0 9 6 -21
12 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 11 0 1 10 1 -77

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren