Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp JO11-4

Technische staf

Trainer: Geert vd Veen
Leider: Geert vd Veen
Leider: Arthur Peffer

Trainingstijden

Maandag: 18.15-19.30
Woensdag: 18.00-19.00

Programma

19 sep
19:00
Hardegarijp JO11-1
SJO Bergum BCV Combinatie JO11-1
19 sep
18:30
Suameer JO11-1G
Hardegarijp JO11-2
19 sep
19:00
Hardegarijp JO10-1
Buitenpost JO10-1
20 sep
19:30
Rijperkerk 3
Hardegarijp 5
22 sep
14:45
BCV 1
Hardegarijp 1
22 sep
12:15
Leovardia 3
Hardegarijp 2
22 sep
14:30
VC Trynwalden 2
Hardegarijp 3
22 sep
14:30
Hardegarijp 4
Broekster Boys 3
22 sep
14:30
Hardegarijp VR1
ST Blauw Wit/Warga VR1
22 sep
12:30
Hardegarijp VR2
ST Blija/Holwerd VR1
22 sep
12:20
Hardegarijp JO19-1
LAC Frisia 1883 JO19-2
22 sep
10:15
Leeuwarder Zwaluwen JO17-1
Hardegarijp JO17-1
22 sep
09:00
Hardegarijp JO17-2
Harkemase Boys JO17-2
22 sep
10:45
Hardegarijp JO15-1
S.F. Deinum JO15-1
22 sep
08:30
SC Berlikum MO15-1
Hardegarijp MO15-1
22 sep
13:45
Bakkeveen JO13-1
Hardegarijp JO13-1
22 sep
09:00
Hardegarijp JO13-2
Nicator JO13-2G
22 sep
09:55
Leovardia MO13-1
Hardegarijp MO13-1
22 sep
10:15
Hardegarijp MO13-2
S.C. Stiens MO13-2
22 sep
09:00
Hardegarijp JO11-1
VC Trynwalden JO11-1
22 sep
10:30
ASC JO11-1
Hardegarijp JO11-2
22 sep
09:00
Hardegarijp MO11-1
Be Quick D MO11-1
22 sep
10:15
Hardegarijp JO9-1
Leeuwarder Zwaluwen JO9-1
22 sep
11:15
Hardegarijp JO9-2
Marrum JO9-2
22 sep
10:30
FVC JO7-3
Hardegarijp JO7-1
22 sep
10:15
Hardegarijp JO7-1
Nicator JO7-1
22 sep
10:00
Friesland JO7-1
Hardegarijp JO7-1
22 sep
09:00
Hardegarijp JO10-2
VC Trynwalden JO10-2
24 sep
18:30
Rijperkerk JO11-1
Hardegarijp JO11-2
24 sep
18:00
SJO Bergum BCV Combinatie JO10-1
Hardegarijp JO10-1
25 sep
18:30
ONT JO17-1
Hardegarijp JO17-1
26 sep
19:00
WWS VR1
Hardegarijp VR2
28 sep
19:00
Friese Boys 45+1
Hardegarijp 45+1
28 sep
19:30
Hardegarijp 45+1
BCV 45+1
28 sep
20:00
FC Birdaard 45+1
Hardegarijp 45+1
29 sep
14:30
Hardegarijp 1
Marum 1
29 sep
14:30
Hardegarijp 3
Anjum 2
29 sep
14:30
Wykels Hallum 3
Hardegarijp 4
29 sep
12:30
Jistrum 2
Hardegarijp 5
29 sep
12:15
Zeerobben VR1
Hardegarijp VR1
29 sep
14:30
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
Hardegarijp VR2
29 sep
11:00
SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2
Hardegarijp JO19-1
29 sep
09:00
Hardegarijp JO17-1
St.Annaparochie JO17-1
29 sep
13:15
Be Quick D JO17-3
Hardegarijp JO17-2
29 sep
12:15
Hardegarijp MO15-1
FC Birdaard MO15-1
29 sep
10:45
Hardegarijp JO13-1
Kollum JO13-1
29 sep
11:30
Leovardia JO13-3
Hardegarijp JO13-2
29 sep
09:00
Hardegarijp MO13-1
S.C. Stiens MO13-1
29 sep
12:45
LAC Frisia 1883 MO13-2
Hardegarijp MO13-2
29 sep
10:15
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1
Hardegarijp JO11-1
29 sep
09:00
Hardegarijp JO11-2
GSVV JO11-1G
29 sep
10:25
Ropta Boys MO11-1
Hardegarijp MO11-1
29 sep
10:00
Leovardia JO9-2
Hardegarijp JO9-1
29 sep
09:15
Hardegarijp JO7-1
Friesland JO7-1
29 sep
09:00
Nicator JO7-1
Hardegarijp JO7-1
29 sep
09:00
Hardegarijp JO10-1
Leeuwarder Zwaluwen JO10-1
29 sep
12:00
SC Franeker JO10-4
Hardegarijp JO10-2
29 sep
09:00
Leovardia JO8-1
Hardegarijp JO8-1
06 okt
14:30
Hardegarijp 1
Wykels Hallum 1
06 okt
12:00
Hardegarijp 2
Drachtster Boys 3
06 okt
14:30
Hardegarijp 3
SC Veenwouden 3
06 okt
13:00
VC Trynwalden 3
Hardegarijp 4
06 okt
12:35
't Fean'58 5
Hardegarijp 5
06 okt
12:30
Be Quick D VR2
Hardegarijp VR1
06 okt
14:30
WTOC VR1
Hardegarijp VR2
06 okt
14:00
MKV'29 JO19-1
Hardegarijp JO19-1
06 okt
13:15
FVC JO17-2
Hardegarijp JO17-1
06 okt
09:00
Hardegarijp JO17-2
ONT JO17-2
06 okt
10:30
VC Trynwalden JO15-1
Hardegarijp JO15-1
06 okt
08:45
Be Quick D MO15-2
Hardegarijp MO15-1
06 okt
10:30
Hardegarijp JO13-2
Blauw Wit '34 JO13-4
06 okt
09:00
Hardegarijp MO13-1
Mulier MO13-1
06 okt
10:30
SC Bolsward MO13-2
Hardegarijp MO13-2
06 okt
09:00
Drogeham JO11-1
Hardegarijp JO11-2
06 okt
10:15
ONT MO11-1
Hardegarijp MO11-1
06 okt
10:15
Hardegarijp JO9-1
LAC Frisia 1883 JO9-2
06 okt
09:00
Hardegarijp JO9-2
Be Quick D JO9-3G
06 okt
09:15
Friesland JO7-1
Hardegarijp JO7-1
06 okt
09:30
Hardegarijp JO7-1
FVC JO7-3
06 okt
09:00
Nicator JO7-1
Hardegarijp JO7-1
06 okt
11:00
Blauw Wit '34 JO10-2
Hardegarijp JO10-1
06 okt
09:00
LAC Frisia 1883 JO10-4
Hardegarijp JO10-2
06 okt
11:30
Hardegarijp JO8-1
Leeuwarder Zwaluwen JO8-1
12 okt
19:30
Hardegarijp 45+1
FC Birdaard 45+1
12 okt
20:00
Friese Boys 45+1
Hardegarijp 45+1
12 okt
20:30
Hardegarijp 45+1
BCV 45+1
13 okt
15:00
Blauw Wit '34 1
Hardegarijp 1
13 okt
12:15
The Knickerbockers 7
Hardegarijp 2
13 okt
13:00
Be Quick D 4
Hardegarijp 3
13 okt
14:30
Hardegarijp 4
Eastermar 2
13 okt
14:30
Hardegarijp 5
TFS 2
13 okt
12:00
Hardegarijp JO19-1
Leovardia JO19-1
13 okt
12:00
Hardegarijp JO17-1
LAC Frisia 1883 JO17-2
13 okt
12:30
Drachtster Boys JO17-5
Hardegarijp JO17-2
13 okt
10:15
Hardegarijp JO15-1
St.Annaparochie JO15-1
13 okt
09:00
Hardegarijp JO13-1
Oerterp JO13-1
13 okt
09:00
Hardegarijp JO11-1
LAC Frisia 1883 JO11-2
13 okt
10:15
Hardegarijp JO11-2
Kollum JO11-2
13 okt
09:00
LAC Frisia 1883 JO10-2
Hardegarijp JO10-1
13 okt
09:00
Hardegarijp JO10-2
Oosterlittens JO10-2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
17 september 2018
SJO Bergum BCV Combinatie JO9-2 Hardegarijp JO9-1 3 - 9
15 september 2018
Hardegarijp 1 Oerterp 1 5 - 2
Jistrum 2 Hardegarijp 3 1 - 4
VC Trynwalden 2 Hardegarijp 5 1 - 2
Hardegarijp 2 Rijperkerk 2 1 - 2
Hardegarijp VR1 SV Bedum VR1 0 - 4
ONT JO19-1 Hardegarijp JO19-1 5 - 3
SJO Feanstars JO17-1 Hardegarijp JO17-1 7 - 2
Drachtster Boys JO17-4 Hardegarijp JO17-2 -
Hardegarijp JO15-1 Kollum JO15-1 1 - 11
SJO Bergum BCV Combinatie MO15-1 Hardegarijp MO15-1 2 - 2
Hardegarijp JO13-2 Drachtster Boys JO13-4 6 - 1
Hardegarijp JO13-1 Harkemase Boys JO13-1 0 - 5
SC Bolsward MO13-2 Hardegarijp MO13-1 0 - 16
Hardegarijp JO11-1 Harkemase Boys JO11-1 6 - 1
Hardegarijp JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-2 3 - 2
SJO Warga WWS JO9-2 Hardegarijp JO9-2 10 - 2
Hardegarijp JO10-2 Noordbergum JO10-1 0 - 7
Hardegarijp JO8-1 Buitenpost JO8-1 1 - 15
14 september 2018
FC Birdaard 45+1 Hardegarijp 45+1 3 - 1
Hardegarijp 45+1 Friese Boys 45+1 1 - 1
BCV 45+1 Hardegarijp 45+1 1 - 1
13 september 2018
ST Dronrijp/Foarut VR1 Hardegarijp VR2 3 - 0
Drachtster Boys JO13-2 Hardegarijp JO13-1 -
ONB JO13-3 Hardegarijp JO13-2 0 - 5
12 september 2018
Zwaagwesteinde JO10-1 Hardegarijp JO10-1 6 - 6
8 september 2018
Roden 1 Hardegarijp 1 2 - 2
Blauw Wit '34 5 Hardegarijp 2 2 - 0
SC Veenwouden 4 Hardegarijp 3 2 - 7
Hardegarijp 5 BCV 3 2 - 7
Hardegarijp VR1 VV Opende VR1 3 - 2
Drachten JO19-1 Hardegarijp JO19-1 3 - 2
Hardegarijp JO17-2 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 -
Zwaagwesteinde JO15-1 Hardegarijp JO15-1 5 - 0
Hardegarijp MO15-1 VC Trynwalden MO15-1 3 - 0
Hardegarijp JO13-1 VC Trynwalden JO13-1 3 - 3
Hardegarijp JO13-2 RWF JO13-2G 3 - 1
Noordbergum MO13-1 Hardegarijp MO13-2 4 - 2
Oerterp JO11-1 Hardegarijp JO11-1 2 - 3
Zwaagwesteinde JO9-2 Hardegarijp JO9-2 5 - 1
Hardegarijp JO10-2 Harkemase Boys JO10-1 3 - 3
Hardegarijp JO8-1 Kollum JO8-1 4 - 3
7 september 2018
Hardegarijp MO13-1 SC Bolsward MO13-2 10 - 0
Hardegarijp JO11-2 SJO Warga WWS JO11-2 7 - 0
Hardegarijp MO11-1 SJO Bergum BCV Combinatie MO11-1 2 - 1
Hardegarijp JO9-1 Irnsum JO9-2 13 - 0

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Bekijk alle sponsoren