Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp JO13-1

Staand V.L.N.R Mohammed Abras, Symon Postma, Hayo Wijma, Cas Gunnink, Nick v.d. Meulen, Marijn Slagman, Tom Piekstra, Sven Jansma, Gerwin Postma
Zittend V.L.N.R Niek Broers, Jesper Kalmijn, Henk Postma, Jelco Pijper, Anton v.d. Zwaag
Ontbrekend Nolan Tolsma, Marco Kalmijn ( leider) Lars Boersma ( trainer)

Technische staf

Trainer: Lars Boersma
Leider: Henk Postma
Leider: Marco Kalmijn

Trainingstijden

Dinsdag: 18.15-19.45
Donderdag: 18.00-19.00

Programma

19 feb
20:00
Hardegarijp 2
Blauw Wit 2
23 feb
12:00
Hardegarijp 2
Zeerobben 2
23 feb
14:30
Hardegarijp 1
Broekster Boys 1
27 feb
20:00
19-1
BBC 19-1
02 mrt
10:00
Leovardia JO15-1
Hardegarijp JO15-1
02 mrt
14:30
Pelikaan S 1
Hardegarijp 1
02 mrt
09:00
Hardegarijp JO13-1
ONT JO13-1
02 mrt
10:15
Hardegarijp JO11-2
volgt
02 mrt
12:00
Hardegarijp 2
SDS 2
06 mrt
20:00
Hardegarijp 19-1
BBC 19-1
06 mrt
20:00
Hardegarijp O23
Veenwouden O23
09 mrt
08:45
Hardegarijp JO13-1
SC Franeker JO13-1
16 mrt
08:45
Blauw Wit '34 JO13-2
Hardegarijp JO13-1
23 mrt
11:30
RWF JO13-1G
Hardegarijp JO13-1
30 mrt
09:00
SJO Broekster Walden JO13-1
Hardegarijp JO13-1
06 apr
09:00
Hardegarijp JO13-1
SJO Broekster Walden JO13-1
13 apr
08:45
ONT JO13-1
Hardegarijp JO13-1
14 apr
09:00
04 mei
09:00
Drachten JO13-1
Hardegarijp JO13-1
11 mei
08:30
Hardegarijp JO13-1
LAC Frisia 1883 JO13-2
16 mei
18:45
Hardegarijp JO13-1
RWF JO13-1G
18 mei
10:45
SC Franeker JO13-1
Hardegarijp JO13-1
25 mei
10:15
Hardegarijp JO13-1
Blauw Wit '34 JO13-2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
16 februari 2019
LAC Frisia 1883 JO13-2 Hardegarijp JO13-1 2 - 2
9 februari 2019
Hardegarijp JO13-1 Drachten JO13-1 3 - 4
15 december 2018
Hardegarijp JO13-1 Oerterp JO13-1 3 - 0
8 december 2018
Hardegarijp JO13-1 ONB JO13-1 1 - 1
1 december 2018
Friese Boys JO13-1 Hardegarijp JO13-1 3 - 0
24 november 2018
Hardegarijp JO13-1 Harkemase Boys JO13-1 1 - 4
17 november 2018
Zuidhorn JO13-2 Hardegarijp JO13-1 0 - 4
10 november 2018
Hardegarijp JO13-1 Fc. Grootegast JO13-1 2 - 1
3 november 2018
Hardegarijp JO13-1 TLC JO13-1 3 - 5
27 oktober 2018
Grijpskerk JO13-1 Hardegarijp JO13-1 4 - 1
29 september 2018
Hardegarijp JO13-1 Kollum JO13-1 2 - 3
27 september 2018
Drachtster Boys JO13-2 Hardegarijp JO13-1 2 - 1
22 september 2018
Bakkeveen JO13-1 Hardegarijp JO13-1 4 - 5
15 september 2018
Hardegarijp JO13-1 Harkemase Boys JO13-1 0 - 5
8 september 2018
Hardegarijp JO13-1 VC Trynwalden JO13-1 3 - 3

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals
1 Harkemase Boys JO13-1 10 9 0 1 27 51
2 Grijpskerk JO13-1 10 9 0 1 27 38
3 Friese Boys JO13-1 10 6 2 2 20 13
4 Kollum JO13-1 10 6 1 3 19 22
5 Bakkeveen JO13-1 10 5 1 4 16 10
6 Fc. Grootegast JO13-1 10 5 1 4 16 9
7 Hardegarijp JO13-1 10 4 1 5 13 -3
8 Oerterp JO13-1 10 3 0 7 9 -13
9 ONB JO13-1 10 2 1 7 7 -36
10 TLC JO13-1 10 1 1 8 4 -39
11 Zuidhorn JO13-2 10 1 0 9 3 -52

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra Makelaars
Bekijk alle sponsoren