Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp JO7-1

V.L.N.R: Sven Schriemer, Jorn Bakker, Lucas Sikkens, Victor Westra, Jildert Haijma, Hidde Bosma, Jesse Sikkens, Besnik Miftari

Technische staf

Trainer Jildert Haijma
Trainer Niels Jongsma
Trainer Niels Boersma
Trainer Tyme Lijzenga
Leider: Maria Westra

Trainingstijden

Donderdag 17.00-18.00 uur

Programma

22 feb
10:30
LAC Frisia 1883 MO 17-1
Hardegarijp MO 17-1
22 feb
12:00
Broekster Boys 2
Hardegarijp 2
22 feb
09:00
Hardegarijp JO 16-1
FC Burgum JO 15-2
29 feb
12:00
SDS 2
Hardegarijp 2
29 feb
14:30
Hardegarijp 3
S.C. Stiens 3
29 feb
14:30
Marrum 2
Hardegarijp 4
29 feb
14:30
S.C. Stiens 5
Hardegarijp 5
29 feb
14:30
MKV'29 VR1
Hardegarijp VR1
29 feb
12:00
Hardegarijp JO19-1
SWZ Boso Sneek JO19-1
29 feb
10:30
Hardegarijp JO19-2
Be Quick D JO19-3
29 feb
09:00
Hardegarijp JO17-1
Blauw Wit '34 JO17-2
29 feb
10:30
ST Stiens/DTD MO17-2
Hardegarijp MO17-1
29 feb
12:30
Hardegarijp MO15-1
Anjum MO15-1
29 feb
09:00
Hardegarijp MO13-1
Blauw Wit '34 MO13-2
29 feb
10:30
SJO Broekster Walden JO11-1
Hardegarijp JO11-1
29 feb
09:00
Hardegarijp JO11-2G
De Sweach JO11-2
29 feb
10:30
Veenwouden SC JO9-1G
Hardegarijp JO9-1
29 feb
10:30
Kollum JO9-1
Hardegarijp JO9-2
29 feb
11:30
Nieuw Roden JO10-1
Hardegarijp JO10-1G
29 feb
08:45
St.Annaparochie JO12-1
Hardegarijp JO12-1
29 feb
09:00
Hardegarijp JO12-2
V en V'68 JO12-1
29 feb
10:30
Scharnegoutum'70 JO14-1
Hardegarijp JO14-1
29 feb
11:00
Hardegarijp JO14-2
ST MKV'29/Friesland JO14-1
29 feb
10:15
Hardegarijp JO16-1
Nicator JO16-1
29 feb
10:45
FC Burgum JO8-1
Hardegarijp JO8-1
29 feb
10:15
Hardegarijp JO8-2
Friese Boys JO8-1
29 feb
09:00
Hardegarijp JO8-3
LAC Frisia 1883 JO8-5
29 feb
14:30
Hardegarijp 1
FC Wolvega 1
07 mrt
14:30
SC Joure 1
Hardegarijp 1
07 mrt
12:00
Hardegarijp 2
Minnertsga 2
07 mrt
12:30
Foarut 2
Hardegarijp 3
07 mrt
12:30
Hardegarijp 4
SC Veenwouden 3
07 mrt
14:30
Hardegarijp 5
FC Burgum 4
07 mrt
14:30
Hardegarijp VR1
ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob VR1
07 mrt
12:30
Leovardia JO19-1
Hardegarijp JO19-1
07 mrt
10:30
Blue Boys JO19-1
Hardegarijp JO19-2
07 mrt
13:00
Roden JO17-2
Hardegarijp JO17-1
07 mrt
09:00
Hardegarijp MO17-1
SJO DFC MO17-1
07 mrt
09:00
Kollum MO15-1
Hardegarijp MO15-1
07 mrt
10:30
FC Burgum MO13-1
Hardegarijp MO13-1
07 mrt
09:00
Hardegarijp JO11-1
Be Quick D JO11-1
07 mrt
10:30
Anjum JO11-1
Hardegarijp JO11-2G
07 mrt
09:00
Hardegarijp JO9-1
SJO Broekster Walden JO9-1
07 mrt
11:15
Hardegarijp JO9-2
Rijperkerk JO9-1
07 mrt
10:20
Marum JO10-1
Hardegarijp JO10-1G
07 mrt
09:00
Hardegarijp JO12-1
LAC Frisia 1883 JO12-1
07 mrt
09:00
VIOD JO14-1G
Hardegarijp JO14-2
07 mrt
11:45
Leeuwarder Zwaluwen JO16-1
Hardegarijp JO16-1
07 mrt
10:10
Hardegarijp JO8-1
Leovardia JO8-1
07 mrt
08:30
FC Burgum JO8-4
Hardegarijp JO8-2
07 mrt
11:45
Drachtster Boys JO8-3
Hardegarijp JO8-3
14 mrt
14:30
Hardegarijp 1
Marum 1
14 mrt
12:00
SC Veenwouden 2
Hardegarijp 2
14 mrt
14:15
FC Birdaard 2
Hardegarijp 3
14 mrt
14:30
Dokkum 3
Hardegarijp 4
14 mrt
14:30
Wardy 3
Hardegarijp 5
14 mrt
14:30
Beetgum VR1
Hardegarijp VR1
14 mrt
12:00
Hardegarijp JO19-1
Zeerobben JO19-1
14 mrt
10:00
Hardegarijp JO19-2
SJO DFC JO19-2
14 mrt
09:00
Hardegarijp JO17-1
VEV'67 JO17-2
14 mrt
10:00
Nicator MO17-1
Hardegarijp MO17-1
14 mrt
12:15
Hardegarijp MO15-1
VC Trynwalden MO15-1
14 mrt
10:40
Hardegarijp MO13-1
Holwerd MO13-1d
14 mrt
10:35
SC Franeker JO11-1
Hardegarijp JO11-1
14 mrt
11:00
Harkema Opeinde JO11-1
Hardegarijp JO11-2G
14 mrt
09:00
Hardegarijp JO9-1
FC Burgum JO9-1
14 mrt
09:00
WTOC JO9-1G
Hardegarijp JO9-2
14 mrt
09:00
Buitenpost JO10-1
Hardegarijp JO10-1G
14 mrt
09:00
Hardegarijp JO12-2
Blauw Wit '34 JO12-4
14 mrt
10:45
LAC Frisia 1883 JO14-2
Hardegarijp JO14-1
14 mrt
12:30
Vlielandse Sport Vereniging '31 JO14-1
Hardegarijp JO14-2
14 mrt
10:30
Hardegarijp JO16-1
Ouwe Syl JO16-1
14 mrt
09:00
FVC JO8-1
Hardegarijp JO8-1
14 mrt
11:15
Hardegarijp JO8-2
Be Quick D JO8-1
14 mrt
10:10
Hardegarijp JO8-3
Blauw Wit '34 JO8-5
20 mrt
19:30
FC Burgum 35+1
Hardegarijp 35+1
20 mrt
20:00
Hardegarijp 35+1
Kollum 35+1
20 mrt
21:00
Rijperkerk 35+1
Hardegarijp 35+1
20 mrt
21:30
Hardegarijp 35+1
VV Opende 35+1
21 mrt
14:30
vv Nijland 1
Hardegarijp 1
21 mrt
12:00
SC Franeker 3
Hardegarijp 3
21 mrt
12:30
Ternaard 3
Hardegarijp 5
21 mrt
09:00
SJO DFC JO19-2
Hardegarijp JO19-2
21 mrt
10:00
Holwerd MO13-1d
Hardegarijp MO13-1
21 mrt
09:00
Hardegarijp JO11-1
Zwaagwesteinde JO11-1
21 mrt
09:00
Friese Boys JO9-1
Hardegarijp JO9-2
21 mrt
09:00
Hardegarijp JO12-2
Anjum JO12-1
21 mrt
09:00
Hardegarijp JO14-1
LAC Frisia 1883 JO14-2
21 mrt
10:30
Hardegarijp JO14-2
Vlielandse Sport Vereniging '31 JO14-1
21 mrt
10:30
Hardegarijp JO16-1
SC Kootstertille JO16-1
21 mrt
09:30
Hardegarijp JO8-3
Leeuwarder Zwaluwen JO8-3
27 mrt
20:00
FC Burgum VR4
Hardegarijp VR1
27 mrt
20:30
Hardegarijp VR1
Noordbergum VR2
27 mrt
21:00
Suawoude VR1
Hardegarijp VR1
27 mrt
21:30
Hardegarijp VR1
V en V'68 VR1
28 mrt
14:30
Hardegarijp 1
FC Burgum 1
28 mrt
14:30
DWP 2
Hardegarijp 2
28 mrt
14:30
Hardegarijp 3
V en V'68 2
28 mrt
12:30
Holwerd 2
Hardegarijp 4
28 mrt
12:30
ST Blija/Holwerd 2
Hardegarijp 5

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
15 februari 2020
Hardegarijp 1 Kollum 1 4 - 1
Leeuwarder Zwaluwen 8 Hardegarijp 4 0 - 8
Hardegarijp MO17-1 ST Holwerd/Blija MO17-1 4 - 2
Hardegarijp MO15-1 FC Burgum MO15-2 12 - 0
Hardegarijp JO14-1 SSS'68 JO14-1G 1 - 3
Hardegarijp JO14-2 Geel Wit JO14-1 1 - 5
8 februari 2020
't Fean'58 1 Hardegarijp 1 0 - 1
Hardegarijp 2 V.V. Heeg 2 5 - 1
Hardegarijp 4 VC Trynwalden 3 4 - 1
Hardegarijp 5 Ternaard 3 13 - 0
Hardegarijp VR1 AVC VR1 7 - 0
SJO Broekster Walden JO19-1 Hardegarijp JO19-1 1 - 1
Hardegarijp JO19-2 SJO Broekster Walden JO19-2 3 - 4
Drogeham MO15-1 Hardegarijp MO15-1 0 - 4
ASC JO11-2G Hardegarijp JO11-2G 3 - 3
Minnertsga JO16-1 Hardegarijp JO16-1 3 - 0
Heerenveense Boys JO14-1 Hardegarijp JO14-1 11 - 0
LAC Frisia 1883 JO14-3 Hardegarijp JO14-2 8 - 1
Hardegarijp JO12-1 SWZ Boso Sneek JO12-1 7 - 3
SC Twijzel JO12-1 Hardegarijp JO12-2 5 - 4

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren