Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp JO7-1

V.L.N.R: Sven Schriemer, Jorn Bakker, Lucas Sikkens, Victor Westra, Jildert Haijma, Hidde Bosma, Jesse Sikkens, Besnik Miftari

Technische staf

Trainer Jildert Haijma
Trainer Niels Jongsma
Trainer Niels Boersma
Trainer Tyme Lijzenga
Leider: Maria Westra

Trainingstijden

Donderdag 17.00-18.00 uur

Programma

17 sep
18:30
Be Quick D JO11-1
Hardegarijp JO11-1
17 sep
18:30
Hardegarijp JO12-1
FC Burgum JO12-1
20 sep
19:00
Hardegarijp 35+1
FC Burgum 35+2
20 sep
19:30
Suawoude 35+1
Hardegarijp 35+1
20 sep
20:00
Suameer 35+1
Hardegarijp 35+1
20 sep
19:30
Hardegarijp 45+1
Leovardia 45+2
20 sep
20:00
Hardegarijp 45+1
Blauw Wit '34 45+1
20 sep
20:30
FC Burgum 45+1
Hardegarijp 45+1
20 sep
19:30
SC Veenwouden VR1
Hardegarijp VR1
20 sep
20:00
Hardegarijp VR1
Noordbergum VR2
20 sep
20:30
Buitenpost VR2
Hardegarijp VR1
21 sep
15:00
VEV'67 1
Hardegarijp 1
21 sep
12:00
Hardegarijp 2
ONT 2
21 sep
13:00
FC Burgum 3
Hardegarijp 3
21 sep
12:30
Hardegarijp 4
Anjum 3
21 sep
14:30
Hardegarijp 5
CVO 2
21 sep
14:30
Hardegarijp VR1
SC Franeker VR1
21 sep
10:30
Hardegarijp JO19-1
S.C. Stiens JO19-1
21 sep
11:30
Oldeholtpade JO19-2
Hardegarijp JO19-2
21 sep
13:15
Irnsum MO17-1
Hardegarijp MO17-1
21 sep
10:45
Be Quick D MO15-1
Hardegarijp MO15-1
21 sep
11:00
MKV'29 MO13-1
Hardegarijp MO13-1
21 sep
08:45
St.Annaparochie JO11-1
Hardegarijp JO11-1
21 sep
09:00
Hardegarijp JO11-2G
Oerterp JO11-3
21 sep
12:30
LAC Frisia 1883 JO9-1
Hardegarijp JO9-1
21 sep
10:15
Hardegarijp JO9-2
MKV'29 JO9-1
21 sep
09:00
Hardegarijp JO10-1G
Buitenpost JO10-1
21 sep
10:45
Drachtster Boys JO12-1
Hardegarijp JO12-1
21 sep
09:00
Hardegarijp JO12-2
Blauw Wit'34 JO12-2G
21 sep
09:00
Hardegarijp JO14-1
SJO Warga WWS JO14-1
21 sep
14:15
Blauw Wit '34 JO14-1
Hardegarijp JO14-2
21 sep
11:30
Wykels Hallum JO16-1G
Hardegarijp JO16-1
21 sep
09:00
Hardegarijp JO16-2
Anjum JO16-1
21 sep
11:15
Hardegarijp JO8-1
SWZ Boso Sneek JO8-2
21 sep
09:00
CVO JO8-1
Hardegarijp JO8-2
28 sep
14:30
Hardegarijp 1
Zuidhorn 1
28 sep
12:30
S.C. Stiens 2
Hardegarijp 2
28 sep
14:30
Hardegarijp 3
Be Quick D 4
28 sep
15:10
Blauw Wit '34 5
Hardegarijp 4
28 sep
14:30
SC Veenwouden 4
Hardegarijp 5
28 sep
12:30
Ternaard VR1
Hardegarijp VR1
28 sep
11:30
SC Franeker JO19-1
Hardegarijp JO19-1
28 sep
10:15
VIOD JO19-1
Hardegarijp JO19-2
28 sep
11:00
Hardegarijp MO17-1
SJO WTTC MO17-1
28 sep
09:00
Hardegarijp MO13-1
SDS MO13-1
28 sep
09:00
Hardegarijp JO11-1
Blauw Wit '34 JO11-2
28 sep
10:15
Harkemase Boys JO11-2
Hardegarijp JO11-2G
28 sep
09:00
Hardegarijp JO9-1
V.V. Heerenveen JO9-2
28 sep
09:00
Rijperkerk JO9-1
Hardegarijp JO9-2
28 sep
09:45
FC Burgum JO10-2
Hardegarijp JO10-1G
28 sep
10:15
Hardegarijp JO12-1
SJO Feanstars JO12-1
28 sep
10:00
Suawoude JO12-1G
Hardegarijp JO12-2
28 sep
08:45
ONT JO14-1
Hardegarijp JO14-1
28 sep
10:45
Hardegarijp JO14-2
De Wilper Boys JO14-1
28 sep
09:00
Hardegarijp JO16-1
Leeuwarder Zwaluwen JO16-1
28 sep
10:00
Hardegarijp JO8-2
Veenwouden SC JO8-1G
04 okt
19:30
FC Burgum 35+2
Hardegarijp 35+1
04 okt
20:00
Suawoude 35+1
Hardegarijp 35+1
04 okt
20:30
Hardegarijp 35+1
Suameer 35+1
04 okt
19:30
FC Burgum 45+1
Hardegarijp 45+1
04 okt
20:00
Hardegarijp 45+1
Leovardia 45+2
04 okt
20:30
Blauw Wit '34 45+1
Hardegarijp 45+1
04 okt
19:30
Hardegarijp VR1
Buitenpost VR2
04 okt
20:00
SC Veenwouden VR1
Hardegarijp VR1
04 okt
20:30
Hardegarijp VR1
Noordbergum VR2
05 okt
14:30
Hardegarijp 1
SC Joure 1
05 okt
14:30
Minnertsga 2
Hardegarijp 2
05 okt
14:30
Hardegarijp 3
Foarut 2
05 okt
12:45
SC Veenwouden 3
Hardegarijp 4
05 okt
14:30
Hardegarijp 5
Ouwe Syl 3
05 okt
14:30
ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob VR1
Hardegarijp VR1
05 okt
12:30
SJO Feanstars JO19-1
Hardegarijp JO19-1
05 okt
09:00
Hardegarijp JO19-2
De Lauwers JO19-1
05 okt
11:45
Hardegarijp MO17-1
ODV MO17-1
05 okt
12:15
ONT MO15-1
Hardegarijp MO15-1
05 okt
10:30
Zeerobben MO13-1
Hardegarijp MO13-1
05 okt
09:00
Hardegarijp JO11-1
SC Franeker JO11-2
05 okt
10:15
Hardegarijp JO11-2G
ONT JO11-3
05 okt
10:15
Hardegarijp JO9-1
Sweach De JO9-1G
05 okt
10:15
SJO Warga WWS JO9-1
Hardegarijp JO9-2
05 okt
09:00
Hardegarijp JO10-1G
Marum JO10-1
05 okt
08:30
FC Burgum JO12-1
Hardegarijp JO12-1
05 okt
09:00
Hardegarijp JO12-2
Wykels Hallum JO12-1G
05 okt
11:00
Hardegarijp JO14-1
LAC Frisia 1883 JO14-2
05 okt
10:30
Oerterp JO14-1
Hardegarijp JO14-2
05 okt
09:00
Hardegarijp JO16-1
VC Trynwalden JO16-1
05 okt
10:45
Hardegarijp JO16-2
Jistrum JO16-1G
05 okt
09:00
SC Bolsward JO8-1
Hardegarijp JO8-1
05 okt
11:15
Hardegarijp JO8-2
Suawoude JO8-1G
06 okt
20:00
Hardegarijp 17-2
12 okt
14:30
Kollum 1
Hardegarijp 1
12 okt
12:00
Hardegarijp 2
Drachtster Boys 3
12 okt
12:45
SC Franeker 3
Hardegarijp 3
12 okt
14:30
Hardegarijp 4
Be Quick D 6
12 okt
12:30
FC Birdaard 3
Hardegarijp 5
12 okt
09:00
Hardegarijp JO19-1
Drachtster Boys JO19-2
12 okt
11:00
Hardegarijp JO19-2
ODV JO19-1
12 okt
09:00
Hardegarijp JO14-1
Friese Boys JO14-1
12 okt
14:00
Geel Wit JO16-1
Hardegarijp JO16-1
12 okt
09:00
Houtigehage JO16-1
Hardegarijp JO16-2

Uitslagen

Notice: Undefined property: stdClass::$kaledatum in /www/wp-content/plugins/richarvandermeer.club.dataservices/sportlink.club.dataservices.php on line 545 Notice: Undefined property: stdClass::$kaledatum in /www/wp-content/plugins/richarvandermeer.club.dataservices/sportlink.club.dataservices.php on line 546 Notice: Undefined property: stdClass::$kaledatum in /www/wp-content/plugins/richarvandermeer.club.dataservices/sportlink.club.dataservices.php on line 552
Thuis Uit Uitslag
14 september 2019
Hardegarijp 2 FC Burgum 2 1 - 1
Hardegarijp 3 VC Trynwalden 3 10 - 2
V en V'68 2 Hardegarijp 4 4 - 0
Buitenpost JO19-1 Hardegarijp JO19-1 6 - 4
Blue Boys JO19-1 Hardegarijp JO19-2 6 - 1
Buitenpost MO17-1 Hardegarijp MO17-1 5 - 1
Hardegarijp JO11-2G Noordbergum JO11-1 6 - 10
SC Veenwouden JO16-1 Hardegarijp JO16-1 0 - 7
Hardegarijp JO16-2 VIOD JO16-1 6 - 1
Hardegarijp JO14-1 VC Trynwalden JO14-1 5 - 1
Drachtster Boys JO14-2 Hardegarijp JO14-2 1 - 9
SJO Feanstars JO12-1 Hardegarijp JO12-1 0 - 4
Hardegarijp JO12-2 Blauw Wit '34 JO12-3 5 - 4
13 september 2019
Hardegarijp 35+1 FC Burgum 35+2 0 - 1
Suawoude 35+1 Hardegarijp 35+1 2 - 1
Suameer 35+1 Hardegarijp 35+1 1 - 1
10 september 2019
Hardegarijp VR1 FC Burgum VR2 2 - 1
7 september 2019
Hardegarijp 1 Blauw Wit '34 1 1 - 5
Hardegarijp 2 Blauw Wit '34 2 2 - 4
Hardegarijp 3 Leeuwarder Zwaluwen 7 10 - 2
Noordbergum 2 Hardegarijp 4 2 - 3
Blauw Wit '34 VR1 Hardegarijp VR1 3 - 0
vv Winsum JO19-1 Hardegarijp JO19-1 2 - 3
Hardegarijp JO19-2 VIOD JO19-1 1 - 8
ONT MO17-2 Hardegarijp MO17-1 0 - 10
Harkemase Boys MO15-1 Hardegarijp MO15-1 5 - 1
Hardegarijp MO13-1 Friese Boys MO13-1 0 - 2
Hardegarijp JO11-1 VC Trynwalden JO11-1 8 - 2
VC Trynwalden JO11-2 Hardegarijp JO11-2G 8 - 2
Drachtster Boys JO12-2 Hardegarijp JO12-1 0 - 15
Hardegarijp JO12-2 Suawoude JO12-1G 5 - 1
Hardegarijp JO14-1 Nicator JO14-1 3 - 1
Hardegarijp JO16-2 VCR JO16-1 0 - 7
Zwaagwesteinde JO16-1 Hardegarijp JO16-1 0 - 2
FC Burgum JO14-1 Hardegarijp JO14-2 7 - 2
6 september 2019
Hardegarijp 45+1 FC Burgum 45+1
Leovardia 45+2 Hardegarijp 45+1 2 - 3
Hardegarijp 45+1 Blauw Wit '34 45+1 0 - 6
Buitenpost VR2 Hardegarijp VR1 2 - 0
Hardegarijp VR1 SC Veenwouden VR1 2 - 1
Noordbergum VR2 Hardegarijp VR1 0 - 0
4 september 2019
FC Burgum JO11-1 Hardegarijp JO11-1 9 - 2
FC Burgum JO12-2 Hardegarijp JO12-2 0 - 1

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren