Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

vv Hardegarijp 5

Achterste rij v.l.n.r.: Dave Dalstra, Johan Jager, Danny Sesseler, Henk Postma, Thorwald vd Tooren, Leo Broekman, Jasper Annema, Lammert de Jong, Erik Broers, Chris vd Pol

Zittend v.l.n.r.: Mark Uittenboogaart, Fokke Kempenaar, Jappie vd Tuin, Albert vd Tas, Anton Postema ( manager), Rene Topma, Danny Venema, Machiel Bouwer, Andre Gramsma, Gerrit Venema

Technische staf

Manager: Anton Postema
Ass. manager Henk Postma
Trainer: Rene Topma

Trainingstijden

woensdag 20:15 – 21:30 uur

Programma

23 mrt
14:30
SC Kootstertille 3
Hardegarijp 5
29 mrt
12:00
Meidenvoetbalmiddag
30 mrt
13:30
vv Heerenveen 17-2
Hardegarijp JO17-1
02 apr
20:15
Stiens 2
Hardegarijp 2
03 apr
20:15
Hardegarijp JO19-1
Broeksterwalden 19-1
06 apr
12:00
Hardegarijp 5
Harkema Opeinde 4
10 apr
20:15
Hardegarijp O23
nnb O23
13 apr
14:30
S.C. Stiens 6
Hardegarijp 5
14 apr
09:00
20 apr
14:30
Hardegarijp 5
Jistrum 2
30 apr
19:00
Hardegarijp 5
V en V'68 3
04 mei
12:00
Hardegarijp 5
Ropta Boys 3
11 mei
14:30
Rottevalle 3
Hardegarijp 5
18 mei
14:30
Hardegarijp 5
't Fean'58 5
25 mei
14:30
TFS 2
Hardegarijp 5

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
9 maart 2019
Friese Boys 4 Hardegarijp 5 2 - 1
23 februari 2019
Harkema Opeinde 4 Hardegarijp 5 5 - 0
9 februari 2019
ONT 5 Hardegarijp 5 3 - 1
19 januari 2019
Hardegarijp 5 ONT 5 1 - 4
8 december 2018
Hardegarijp 5 S.C. Stiens 6 1 - 1
24 november 2018
Hardegarijp 5 SC Kootstertille 3 0 - 4
17 november 2018
V en V'68 3 Hardegarijp 5 5 - 1
10 november 2018
Hardegarijp 5 Friese Boys 4 3 - 2
3 november 2018
Hardegarijp 5 Rottevalle 3 1 - 3
27 oktober 2018
Ropta Boys 3 Hardegarijp 5 7 - 3
20 oktober 2018
Jistrum 2 Hardegarijp 5 4 - 4
13 oktober 2018
Hardegarijp 5 TFS 2 7 - 2
6 oktober 2018
't Fean'58 5 Hardegarijp 5 1 - 0
20 september 2018
Rijperkerk 3 Hardegarijp 5 8 - 2
15 september 2018
VC Trynwalden 2 Hardegarijp 5 1 - 2
8 september 2018
Hardegarijp 5 BCV 3 2 - 7

Stand

Team GespGespeeld WGewonnen GGelijk VVerloren PtPunten Goals
1 S.C. Stiens 6 15 11 1 3 34 24
2 V en V'68 3 13 10 0 3 30 35
3 Harkema Opeinde 4 14 8 2 4 26 10
4 SC Kootstertille 3 13 8 1 4 25 16
5 Rottevalle 3 13 7 3 3 24 5
6 ONT 5 14 6 2 6 20 1
7 't Fean'58 5 15 6 2 7 20 -5
8 Jistrum 2 12 5 1 6 16 -18
9 Ropta Boys 3 13 3 3 7 12 -10
10 Friese Boys 4 13 3 1 9 10 -10
11 Hardegarijp 5 13 2 2 9 8 -20
12 TFS 2 14 1 4 9 7 -28

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra Makelaars
Bekijk alle sponsoren