Technische Commissie Vrouwen/Meisjes ondergaat een metamorfose

Aan de start van het nieuwe voetbalseizoen zijn er een aantal enthousiaste mensen bij de TC Vrouwen/Meisjes aangesloten. Met Jesse Bosma en Richard van der Meer hebben we twee echte VVH-ers bereid gevonden om in de TC Vrouwen/Meisjes zitting te nemen. Natuurlijk zijn wij ontzettend blij dat twee echte voetbaldieren onze TC komen versterken. Jesse was vorig jaar trainer van Vrouwen 2 en wilde de komende jaren een blijvende rol spelen binnen de ontwikkeling van het vrouwenvoetbal van de VVH. Al jaren volgt Richard van der Meer de wedstrijden van Vrouwen 1 & 2 op de voet. In combinatie met zijn eigen kennis en ervaring van het voetbalspel zal hij een belangrijke rol spelen als klankbord voor de seniorenteams. De voorzitster van de TC, Janne Meijering, zal voorlopig een stap terug doen en geen actieve zitting meer hebben in de TC. Janne gaat zich eerst richten op het ouderschap en de geboorte van haar eerste kind. Tot die tijd zal de taakverdeling binnen de TC er als volgt uit zien:

 

Ronald de Boer (MO15 en Vrouwen 1 en 2)

Jesse Bosma (Algemeen lid)

Richard van der Meer (Vrouwen 1 en 2)

Cor Meijer (Vrouwen 1 en 2)

Joost Willekes (MO11 en MO13)

 

Mochten er vragen of opmerkingen zijn rondom het vrouwen en meisjesvoetbal trek ons dan aan ons jasje of zoek contact via 06-10432896.

 

Met sportieve groet,

T.C. Vrouwen/Meisjes V.V. Hardegarijp