• vv Hardegarijp JO17-2

    Achterste rij, v.l.n.r.: Bart Piekstra, Jorn van der Veen, Sven Bosma, Geart van der Veen (trainer / leider), Michel Sytema, Jitze Oosterhof, Erik Breukers

    Voorste rij, v.l.n.r.: Rienk Dijkstra, Brent van de Meulen, Brian Weerman, Django Doedens, Jurjen Zijlstra, Thabet Abras, Jelte Bos, Hessel Hoekstra

    Op de foto ontbreken: Sean Hietkamp, Marijn Peffer, Ruben Bakker

    Volgende wedstrijd

    Er is geen aankomende wedstrijd bekend

    Laatste wedstrijd

    Ropta Boys JO17-1
    0 – 7
    Hardegarijp JO17-2
    Sportpark De Fiver

    Programma

    Er zijn geen aankomende wedstrijden gevonden

    Uitslagen

    18 mei 2024
    Ropta Boys JO17-1
    0 – 7
    Hardegarijp JO17-2
    11 mei 2024
    Hardegarijp JO17-2
    4 – 1
    Drachtster Boys JO17-3
    20 april 2024
    Hardegarijp JO17-2
    6 – 0
    LAC Frisia 1883 JO17-4
    6 april 2024
    Hardegarijp JO17-2
    2 – 2
    Anjum JO17-1
    23 maart 2024
    ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO17-1
    1 – 4
    Hardegarijp JO17-2
    16 maart 2024
    Hardegarijp JO17-2
    3 – 1
    Zeester JO17-1JM
    9 maart 2024
    Hardegarijp JO17-2
    1 – 0
    Blauw Wit ’34 JO17-2
    2 maart 2024
    VCR JO17-1
    0 – 1
    Hardegarijp JO17-2
    17 februari 2024
    Dokkum JO17-1
    0 – 4
    Hardegarijp JO17-2
    10 februari 2024
    Hardegarijp JO17-2
    3 – 0
    Be Quick D JO17-2
    16 december 2023
    Blauw Wit ’34 JO17-4
    0 – 1
    Hardegarijp JO17-2
    9 december 2023
    Hardegarijp JO17-2
    1 – 0
    Blauw Wit ’34 JO17-2
    2 december 2023
    Drachtster Boys JO17-3
    Afgelast
    Hardegarijp JO17-2
    25 november 2023
    Hardegarijp JO17-2
    5 – 0
    ONB JO17-1
    18 november 2023
    Hardegarijp JO17-2
    8 – 1
    Beetgum JO17-1
    11 november 2023
    ONT JO17-2
    Afgelast
    Hardegarijp JO17-2
    4 november 2023
    Hardegarijp JO17-2
    3 – 3
    GAVC JO17-1
    14 oktober 2023
    Hardegarijp JO17-2
    2 – 1
    ONT JO17-2
    7 oktober 2023
    Drachtster Boys JO17-3
    1 – 1
    Hardegarijp JO17-2
    30 september 2023
    Hardegarijp JO17-2
    8 – 1
    V.V. Heerenveen JO17-3
    23 september 2023
    GAVC JO17-1
    2 – 0
    Hardegarijp JO17-2
    16 september 2023
    Hardegarijp JO17-2
    0 – 1
    Blauw Wit ’34 JO17-2
    9 september 2023
    Beetgum JO17-1
    3 – 3
    Hardegarijp JO17-2
    2 september 2023
    Hardegarijp JO17-2
    2 – 6
    VIOD JO17-1JM

    Stand 3e klasse (3e fase) 2