Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Programma

Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter
19 september 2018
19:00 Hardegarijp JO11-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO11-1 1 beker
18:30 Suameer JO11-1G Hardegarijp JO11-2 beker
19:00 Hardegarijp JO10-1 Buitenpost JO10-1 1 bekerHurdegaryp
20 september 2018
19:30 Rijperkerk 3 Hardegarijp 5 beker
22 september 2018
14:45 BCV 1 Hardegarijp 1 Afgeschermd
12:15 Leovardia 3 Hardegarijp 2
14:30 VC Trynwalden 2 Hardegarijp 3
14:30 Hardegarijp 4 Broekster Boys 3 2 B.T.M. (Ben) Hoff
14:30 Hardegarijp VR1 ST Blauw Wit/Warga VR1 1 M (Marten) Polet
12:30 Hardegarijp VR2 ST Blija/Holwerd VR1 2
12:20 Hardegarijp JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-2 1 G. (Gerrit) Hooijenga
10:15 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1 Hardegarijp JO17-1
09:00 Hardegarijp JO17-2 Harkemase Boys JO17-2 1 H (Hessel) Soldaat
10:45 Hardegarijp JO15-1 S.F. Deinum JO15-1 1 G (Gerrit) Venema
08:30 SC Berlikum MO15-1 Hardegarijp MO15-1
13:45 Bakkeveen JO13-1 Hardegarijp JO13-1
09:00 Hardegarijp JO13-2 Nicator JO13-2G 4 W.J. (Wijnand) Kelders
09:55 Leovardia MO13-1 Hardegarijp MO13-1 D.J.S. (Samir) Verdouw
10:15 Hardegarijp MO13-2 S.C. Stiens MO13-2 2
09:00 Hardegarijp JO11-1 VC Trynwalden JO11-1 2
10:30 ASC JO11-1 Hardegarijp JO11-2
09:00 Hardegarijp MO11-1 Be Quick D MO11-1 2
10:15 Hardegarijp JO9-1 Leeuwarder Zwaluwen JO9-1 3
11:15 Hardegarijp JO9-2 Marrum JO9-2 3
10:30 FVC JO7-3 Hardegarijp JO7-1 Leeuwarden
10:15 Hardegarijp JO7-1 Nicator JO7-1 1 Leeuwarden
10:00 Friesland JO7-1 Hardegarijp JO7-1 Leeuwarden
09:00 Hardegarijp JO10-2 VC Trynwalden JO10-2 3 Hurdegaryp
24 september 2018
18:30 Rijperkerk JO11-1 Hardegarijp JO11-2 beker
18:00 SJO Bergum BCV Combinatie JO10-1 Hardegarijp JO10-1 bekerBurgum
25 september 2018
18:30 ONT JO17-1 Hardegarijp JO17-1 P.W.S. (Peter) Bakker beker
26 september 2018
19:00 WWS VR1 Hardegarijp VR2 beker
28 september 2018
19:00 Friese Boys 45+1 Hardegarijp 45+1 Burgum
19:30 Hardegarijp 45+1 BCV 45+1 5 Burgum
20:00 FC Birdaard 45+1 Hardegarijp 45+1 Burgum
29 september 2018
14:30 Hardegarijp 1 Marum 1 1 D. (Daan) van Gulik
14:30 Hardegarijp 3 Anjum 2 2
14:30 Wykels Hallum 3 Hardegarijp 4
12:30 Jistrum 2 Hardegarijp 5
12:15 Zeerobben VR1 Hardegarijp VR1
14:30 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 Hardegarijp VR2
11:00 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 Hardegarijp JO19-1
09:00 Hardegarijp JO17-1 St.Annaparochie JO17-1 1
13:15 Be Quick D JO17-3 Hardegarijp JO17-2
12:15 Hardegarijp MO15-1 FC Birdaard MO15-1 1
10:45 Hardegarijp JO13-1 Kollum JO13-1 1
11:30 Leovardia JO13-3 Hardegarijp JO13-2
09:00 Hardegarijp MO13-1 S.C. Stiens MO13-1 2
12:45 LAC Frisia 1883 MO13-2 Hardegarijp MO13-2
10:15 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 Hardegarijp JO11-1
09:00 Hardegarijp JO11-2 GSVV JO11-1G 2
10:25 Ropta Boys MO11-1 Hardegarijp MO11-1
10:00 Leovardia JO9-2 Hardegarijp JO9-1
09:15 Hardegarijp JO7-1 Friesland JO7-1 1 Frl Leeuwarden
09:00 Nicator JO7-1 Hardegarijp JO7-1 Leeuwarden
09:00 Hardegarijp JO10-1 Leeuwarder Zwaluwen JO10-1 4 Hurdegaryp
12:00 SC Franeker JO10-4 Hardegarijp JO10-2 Franeker
09:00 Leovardia JO8-1 Hardegarijp JO8-1 Leeuwarden

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Bekijk alle sponsoren