Gebruik Kunstgrasveld !! Trainers let op

Trots zijn we met elkaar op ons mooie nieuwe kunstgrasveld. Ook trots zijn we op het team welke de hele week klaar staat en het noodzakelijke onderhoud pleegt. Maar wat ze wekelijks tegen komen? Daarvoor nogmaals deze oproep om de spelregels in acht te nemen om het veld mooi en goed te kunnen blijven gebruiken. Met name voor de trainers, de goals moeten worden teruggezet op de plaats waar ze horen. Dus op het speciaal aangelegde terras tussen hoofdveld en oude grote trainingsveld. Dus ook niet ernaast maar daar waar ze horen. Al een paar keer zijn de grasvelden niet gemaaid simpelweg omdat er goals in de weg staan. Dit kan dus niet meer het geval zijn. Ook laat je een goal niet na de training op het veld staan. Daarnaast en met name voor de jeugdtrainers kauwgom is niet toegestaan. Deze kauwgom beland namelijk voor 90% op en in het kunstgrasveld met alle vervelende gevolgen van dien. Hieronder staan de spelregels nogmaals en laten we het mooie veld met elkaar mooi houden.

 

GEDRAGSREGELS KUNSTGRASVELD

• Roken op/aan of nabij het veld en de dugouts is verboden.

• Schoenen dienen te worden schoongemaakt op de “walk-on/walk off mat” voordat het veld wordt betreden.

• Het is verboden het veld te betreden met spikes of schoenen met lange (stalen) noppen, met gymschoenen of schoenen met platte zolen.

• Alle voetbalattributen (verplaatsbare doelen ed.) dienen terstond na afloop van de training(en) en/of wedstrijd(en) van het veld te worden verwijderd. De doelen worden terugplaats op het terras     tussen veld 1 en 3 in !!!

• Het gebruik van kauwgom is verboden.

• Het is verboden om op het veld of in de dugouts consumpties en/of etenswaren te nuttigen.

• Er mogen beslist geen puntige of zware objecten op het veld worden geplaatst.

• Het is niet toegestaan om het veld af te dekken met zeil of op het veld speeltoestellen (luchtkussens en dergelijke) te plaatsen i.v.m. algvorming.

• Het terrein/verhardingen rond het veld dient/dienen vrij van afval te worden gehouden.

• De hekken dienen na gebruik van het veld te worden gesloten.

 

Bestuur en onderhoudsploeg V.V. Hardegarijp