Gezocht trainers voor de grote sterren van de toekomst

De trainingen zijn inmiddels weer begonnen. We zijn erg blij te kunnen melden dat voor bijna alle teams de begeleiding rondom trainingen en wedstrijden geregeld is.

Bij de Jo-9 trainingen zijn we gestart met zogenaamde circuittrainingen. Om dit goed te laten verlopen zijn we nog op zoek naar een paar enthousiaste mensen die deze kinderen wil trainen. Bij de training is altijd een ervaren trainer aanwezig die ondersteunt en helpt waar nodig. Daarnaast starten we vanaf eind september met een interne pupillencursus die je als trainer ook kan volgen.
Lijkt het je leuk om het talent van deze kinderen verder te laten ontwikkelen en heb je op maandag en of woensdag om 17 uur de mogelijkheid om te ondersteunen neem dan contact op met Joucko Wagenmaker 06-55624782 of Erik Broers 06-43037777

De Jo-7 trainingen starten op 17-9-2017. Deze groep kinderen is in een korte tijd explosief gegroeid. Dus ook voor deze groep zoeken we nog een paar enthousiaste mensen die ze wil training geven. De JO-7 teams trainen op donderdag van 17.00-18.00 uur. Wanneer je interesse of vragen hebt over het training geven van deze groep dan kan je hier ook contact over opnemen met Joucko Wagenmakers of Erik Broers