Jan Venema-bokaal 2022-2023

Ieder jaar wordt tijdens de familiedag de Jan Venema-bokaal uitgereikt. Deze bokaal wordt uitgereikt aan een seniorenteam en is ter nagedachtenis vernoemd naar ons lid Jan Venema die dit jaar 25 jaar geleden overleed. Voor de uitreiking waren zijn vrouw Lilian, zoon Danny en broer Gerrit aanwezig.

Dit jaar is de Jan Venema-bokaal gewonnen door VV Hardegarijp 2. Na een goede eerste seizoenshelft werd dit team geconfronteerd met het vertrek van Peter van Strien naar VV Hardegarijp 1. Behoorlijk balen voor die jongens. Het is fantastisch dat Jasper van Dijk, zonder enkele ervaring als trainer/coach hier instapte. Door zijn enthousiasme en hechtheid van de groep hebben ze een ontzettend knappe prestatie geleverd. Uiteindelijk kwamen ze één doelpunt te kort voor promotie naar de 1e klasse. Helaas, maar de Jan Venema-bokaal is wel meer dan verdiend!