Praktische informatie finale nacompetitie

Morgen (zaterdag 17 juni) speelt VV Hardegarijp 1 de finale van de nacompetitie tegen VV Heerenveense Boys. We hopen op een prachtige sportieve middag en natuurlijk op de beloning voor de geweldige reeks van de afgelopen weken! ⚽

Omdat we -net als de afgelopen weken- rekenen op jullie massale steun, hierbij wat praktische informatie om deze wedstrijd samen met onze gastheer ONT in goede banen te leiden.

⚽ Heerenveense Boys – VV Hardegarijp

πŸ“† 17 juni 2023

πŸ• 14.30 uur

🏟️ Sportpark Douwekamp, Opeinde

🎟️ Entree: € 3,00 (vanaf 16 jaar)

πŸš— De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Parkeren kan in de straten rondom het sportpark. Houd uitritten vrij, houd rekening met verkeersverboden en de verkeersregels, en zorg dat hulpdiensten een vrije doorgang houden! Tip: Probeer zoveel mogelijk te carpoolen en kom op tijd!

πŸŽ† Het afsteken van vuurwerk is niet toegestaan. #nopyronopyro

πŸŽ₯Β Voor de thuisblijvers, vakantiegangers of verhinderden is er een livestream beschikbaar. Deze is te benaderen via de website van VV ONT.

Onze eigen kantine is vanaf 17.00 uur geopend (en de rest van de dag dus gesloten).