Update 29-06, 20:00 uur – Stand van zaken Penaltyserie

Zoals iedereen ongetwijfeld zal weten of gehoord hebben, heeft de KNVB de zeer onterechte en voor ons onbegrijpelijke beslissing genomen om de penaltyserie na afloop van de finale van de nacompetitie ongeldig te verklaren en te willen laten overnemen.

Uiteraard accepteren wij dit niet en proberen alles te doen om deze enorme benadeling van ons team en vereniging ongedaan te maken.

De stand van zaken op het moment van schrijven, donderdag 29 juni om 11:00 uur, is dat we in afwachting zijn van de reactie van de KNVB op ons inhoudelijke bezwaar van maandag 26 juni tegen de genoemde beslissing. Afhankelijk van deze reactie beslissen we wat we verder gaan doen.

Update 29 juni, 20:00 uur

Zojuist heeft de KNVB ons medegedeeld dat het bezwaar van VV Hardegarijp is afgewezen. Het besluit van het bestuur amateurvoetbal om de strafschoppenserie opnieuw te laten plaatsvinden blijft daarom in stand.
Momenteel zijn we in overleg om de mogelijke vervolgstappen te bepalen.

Zodra we weer nieuws kunnen delen, zullen we een update van dit bericht maken.